Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth AB

  • Anëtarësuar në: 07/03/2016

Përshkrimi

20171017_155148

4,550 €

Mercedes Benz A Class 180 CDI Automatike, viti 2005

Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania (me rruge), dhe eshte ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe vizuale. Dogana e paguar. Shume ekonomike dhe komode. […]

136 herë e lexuar, 1 herë sot