Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth A

  • Anëtarësuar në: 17/12/2017

Përshkrimi

200 LEK

Okazion. Shtepi me qera me afate te gjate per arsye emigrimi

Tiranë Ofrohet shtepi 90m katror plus dhe 40m katror oborr (Avlli). ne total 130m katrore!! 2plus1 e ndar me gips ne 4 dhoma me dalje […]

277 herë e lexuar, 0 herë sot

20171230_100618

65,000 €

Shitet shtepi per arsye emigracioni kati 1 siper garazhdit

Shitet shtepi per arsye emigracioni 90m katror jan (ME HIPOTEK) plus dhe 40m katror oborr qe kemi investuar vet. ne total 130m katrore!! 2plus1 e […]

331 herë e lexuar, 1 herë sot

20171230_100727

20,000 LEK

Okazion!! Ofrohet shtepi me qera me afat te gjate!!!

Ofrohet shtepi me qera me afate te gjate per arsye emigrimi!! 90m katror plus 40m katror oborr, ne total 130m katrore!! 2plus1 e ndar me […]

284 herë e lexuar, 0 herë sot