Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth 1224

  • Anëtarësuar në: 16/09/2017

Përshkrimi

20170916_184306

6,500 LEK

Shes zetor kubota monrematic korce 22 kf 4×4

Zetori eshte ne gjendje shume te mire e shes me plug 2 dhe freze . Zetori eshte 4×4 dhe ne gjendje shume te mire e […]

436 herë e lexuar, 0 herë sot