Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për 100info

  • Anëtar që në: 25/05/2013
ONLINE para

Përshkrim

shitet fax

50 €

Shitet Fax Panasonic KX – FP151 OKAZION

ONLINE para

Shitet Fax Panasonic KX – FP151 shume pak i perdorur Okazion 50 Euro

është lexuar 279 herë (0 herë sot)

fuoristrade benz ml

11,000 €

Mercedes Benz ML 280 CDI, viti 2006

ONLINE para

Mercedes Benz ML 280 CDI, viti 2006 ne gjendje shume te mire. 228197 km

është lexuar 147 herë (0 herë sot)

vend pune mesuese

 

Shkolla “Ernest Koliqi” kërkon një mësues/e anglishteje

ONLINE para

Shkolla “Ernest Koliqi” kërkon një mësues/e anglishteje. Kandidati duhet: 1. Të ketë shkollimin e duhur për këtë fushë dhe zotërim të shkëlqyer të anglishtes. 2. […]

është lexuar 146 herë (0 herë sot)

merrjep makinat

1,500 €

Shes Makine Renault Megano 1.9 DTI, Nafte, viti 2000

ONLINE para

Shes Makine Renault Megano 1.9 DTI,Nafte,vitrpodhim 2000.me kontrolle fizike te kryera dhe letra te paguara,te interesuarit te kontaktojne ne 0693641573.

është lexuar 262 herë (0 herë sot)

njoftime e makinave

3,200 €

Audi A4 2.5 nafte, kambio manuale 6+1, viti 2002

ONLINE para

Audi A4 2.5 nafte, kambio manuale 6+1, viti 2002 Viti 2002 Me dogan te paguar 6+1 marrsha Ne gjemdje shum te mir 215 mi klm […]

është lexuar 427 herë (0 herë sot)

shitet makine vogel

Diskutohet €

MINI COOPER 2003 – 1.6 Benzin Manual – mundesi nderrimi

ONLINE para

MINI COOPER 2003 – 1.6 Benzin Manual Me Dogan sa ka ardh nga ITALIA sh e paster Me 200 km te vetat BATERI E RE […]

është lexuar 204 herë (0 herë sot)

vila pushime voskopoje

2,000 LEK

Pushime në Voskopojë – Vilat GROSI

ONLINE para

Vilat GROSI ndodhen në qendër të Voskopojës (30 m nga godina e Postës). Vilat GROSI ofrojne ambjente komode për pushime në Voskopojë me Çmime për […]

është lexuar 1341 herë (0 herë sot)

Rreziku nga produktet false

Info-Treg 03/11/2014

Falsifikimi është një krim në legjislacionin e Shqipërisë dhe të gjithë vendeve me ekonomi të mbështetur në modelin e tregut të lirë dhe të ndershëm, duke përfshirë prodhimin ose shpërndarjen e mallrave në emër të dikujt tjetër pa lejen e tyre. Produktet e falsifikuara prodhohen në përgjithësi me komponentët më të ulët të cilësisë, në përpjekje për të shitur një imitim të lirë të mallrave të ngjashme të prodhuara nga markat që konsumatorët njohin dhe besojnë. Vazhdoni leximin …

është lexuar 1333 herë (0 herë sot)

Bankat që ofrojnë kreditë më të mira

Info-Treg 25/10/2014

Në përgjithësi të gjitha bankat e nivelit të dytë në Shqipëri japin kredi për individë dhe biznese që duan të investojnë në blerjen e makinave apo pasurive të patundshme. Ne kemi zgjedhur disa nga bankat kryesore dhe I kemi krahasuar në një tabelë përmbledhëse për shumën e kredisë që ofrojnë, normat minimale të interesit, Afatin e shlyerjes së kredisë, Pjesëmarrjen e bankës në investim, si dhe komisionet e administrimit. Vazhdoni leximin …

është lexuar 2581 herë (0 herë sot)

Moody’s: Ekonomia shqiptare stabël, kujdes borxhin!

Info-Treg 23/10/2014

Moody’s paralajmëron se në vitin 2015 Shqipëria do të ketë një borxh publik mbi 73 %. Agjensia e vlerësimit ekonomik botëror analizoi performancën e ekonomisë në Shqipëri nëpërmjet një raporti më 21 tetor 2014. Vazhdoni leximin …

është lexuar 616 herë (0 herë sot)

Rritet shitja e makinave në BE, kryeson VW Group

Info-Treg 18/10/2014

Tregu i makinave në BE është rritur fuqishëm në shtator. Në vendet e BE-së dhe EFTA-s, rreth 1.270.000 automjete janë regjistruar vitin e fundit, me një rritje prej 6.1 për qind më shumë se një vit më parë, deklaron ACEA.

Vendet me shitjet e konsiderueshme të makinave mbeten Britania e Madhe, Gjermania, Franca dhe Italia. Vazhdoni leximin …

është lexuar 1800 herë (0 herë sot)