Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për 100info

  • Anëtar që në: 25/05/2013

Përshkrim

vend pune mesuese

 

Shkolla “Ernest Koliqi” kërkon një mësues/e anglishteje

Shkolla “Ernest Koliqi” kërkon një mësues/e anglishteje. Kandidati duhet: 1. Të ketë shkollimin e duhur për këtë fushë dhe zotërim të shkëlqyer të anglishtes. 2. […]

është lexuar 35 herë (0 herë sot)

merrjep makinat

1,500 €

Shes Makine Renault Megano 1.9 DTI, Nafte, viti 2000

Shes Makine Renault Megano 1.9 DTI,Nafte,vitrpodhim 2000.me kontrolle fizike te kryera dhe letra te paguara,te interesuarit te kontaktojne ne 0693641573. Publiko edhe në:

është lexuar 54 herë (1 herë sot)

njoftime e makinave

3,200 €

Audi A4 2.5 nafte, kambio manuale 6+1, viti 2002

Audi A4 2.5 nafte, kambio manuale 6+1, viti 2002 Viti 2002 Me dogan te paguar 6+1 marrsha Ne gjemdje shum te mir 215 mi klm […]

është lexuar 165 herë (0 herë sot)

shitet makine vogel

Diskutohet €

MINI COOPER 2003 – 1.6 Benzin Manual – mundesi nderrimi

MINI COOPER 2003 – 1.6 Benzin Manual Me Dogan sa ka ardh nga ITALIA sh e paster Me 200 km te vetat BATERI E RE […]

është lexuar 46 herë (0 herë sot)

njoftime pajisje dj shitje

50,000 LEK

Shiten dy spote profesionale robot (pajisje DJ)

Shiten dy spote profesionale robot (pajisje DJ) per ndricim te automatizuar ne ambjente diskoteke. Prodhim origjinal showtec explorer 250 spot basic. Shume pak te perdorur […]

është lexuar 117 herë (0 herë sot)

vila pushime voskopoje

2,000 LEK

Pushime në Voskopojë – Vilat GROSI

Vilat GROSI ndodhen në qendër të Voskopojës (30 m nga godina e Postës). Vilat GROSI ofrojne ambjente komode për pushime në Voskopojë me Çmime për […]

është lexuar 948 herë (1 herë sot)

Rreziku nga produktet false

Info-Treg 03/11/2014

Falsifikimi është një krim në legjislacionin e Shqipërisë dhe të gjithë vendeve me ekonomi të mbështetur në modelin e tregut të lirë dhe të ndershëm, duke përfshirë prodhimin ose shpërndarjen e mallrave në emër të dikujt tjetër pa lejen e tyre. Produktet e falsifikuara prodhohen në përgjithësi me komponentët më të ulët të cilësisë, në përpjekje për të shitur një imitim të lirë të mallrave të ngjashme të prodhuara nga markat që konsumatorët njohin dhe besojnë. Vazhdoni leximin …

Publiko edhe në:
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

është lexuar 1227 herë (0 herë sot)

Bankat që ofrojnë kreditë më të mira

Info-Treg 25/10/2014

Në përgjithësi të gjitha bankat e nivelit të dytë në Shqipëri japin kredi për individë dhe biznese që duan të investojnë në blerjen e makinave apo pasurive të patundshme. Ne kemi zgjedhur disa nga bankat kryesore dhe I kemi krahasuar në një tabelë përmbledhëse për shumën e kredisë që ofrojnë, normat minimale të interesit, Afatin e shlyerjes së kredisë, Pjesëmarrjen e bankës në investim, si dhe komisionet e administrimit. Vazhdoni leximin …

Publiko edhe në:
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

është lexuar 2380 herë (0 herë sot)

Moody’s: Ekonomia shqiptare stabël, kujdes borxhin!

Info-Treg 23/10/2014

Moody’s paralajmëron se në vitin 2015 Shqipëria do të ketë një borxh publik mbi 73 %. Agjensia e vlerësimit ekonomik botëror analizoi performancën e ekonomisë në Shqipëri nëpërmjet një raporti më 21 tetor 2014. Vazhdoni leximin …

Publiko edhe në:
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

është lexuar 573 herë (0 herë sot)

Rritet shitja e makinave në BE, kryeson VW Group

Info-Treg 18/10/2014

Tregu i makinave në BE është rritur fuqishëm në shtator. Në vendet e BE-së dhe EFTA-s, rreth 1.270.000 automjete janë regjistruar vitin e fundit, me një rritje prej 6.1 për qind më shumë se një vit më parë, deklaron ACEA.

Vendet me shitjet e konsiderueshme të makinave mbeten Britania e Madhe, Gjermania, Franca dhe Italia. Vazhdoni leximin …

Publiko edhe në:
Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

është lexuar 1726 herë (0 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta