Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për 0672231750

  • Anëtar që në: 25/12/2016

Përshkrim

IMG-20161226-WA0003

2,500 €

renault megane 1.6

OKAZION..shitet për mos përdorim..ka 82000 km origjinale..full servis..ekonomike..perfekt për impiant gazi..katalizator i ri..dokumentat të paguara deri në janar 2018

është lexuar 320 herë (0 herë sot)

WP_20170107_001

2,000 €

Alfa romeo 147 benzine+gaz

Ne gjendje shume te mire me dogane te paguar..pilot automatic.impiant gazi origjinal nga fabrika me pompë..e regjistruar në dokumenta..klima..ESP..goma dhe disqe të reja.

është lexuar 335 herë (0 herë sot)