Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për 0672231750

  • Anëtar që në: 25/12/2016

Përshkrim

IMG-20161226-WA0003

2,500 €

renault megane 1.6

OKAZION..çmim i diskutueshëm…shitet për mos përdorim..ka 82000 km origjinale..full servis..ekonomike..perfekt për impiant gazi..katalizator i ri..dokumentat të paguara deri në janar 2018

është lexuar 493 herë (2 herë sot)

WP_20170107_001

2,000 €

Alfa romeo 147 benzine+gaz

Çmim i diskutueshëm..Ne gjendje shume te mire me dogane te paguar..pilot automatic.impiant gazi origjinal nga fabrika me pompë..e regjistruar në dokumenta..klima..ESP..goma dhe disqe të reja.

është lexuar 522 herë (1 herë sot)