Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250 €

Zyre me qera prane Stadiumit Dinamo

  • Adresa: Prane Stadiumit Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 22/01/2018 16:59
  • Skadon: 70 ditë, 5 orë
1
2346

Përshkrimi

Jepet me qera zyre me siperfaqe 70 m2 ne zonen prane Stadiumit Dinamo. Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, ka 2 ndarje dhe 1 tualet . Ka hapesira te bollshme dhe funksionale per veprimtari te ndryshme biznesi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

ID e pronës : AN250817-01

Zyre me qera prane Stadiumit Dinamo

Nuk ka tag

195 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 64659ba70d2732cf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total