Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

330 €

Zyre Kati 2 Rruge Kryesore- Lana- Bulevardi Bajram Curri 75m2 – MOBILIM I RI

  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692238499
  • Specifikime: I mobiluar, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 12/01/2018 06:27
c1
c2c3c4c5c6c7c8

Përshkrimi

Jepet me qera Ambient per zyre me mobilim te ri, ne Rruge Kryesore – Bulevardi Barjam Curri – Lana, ne kat te dyte, me pamje nga lana, Mund te sherbeje dhe per klinika etj.

– Siperfaqja 75m2
– 3 dhoma
– Tualet
– Ballkon i Vogel
– Korridor
– I MOBILUAR( me mobilje te reja)

Cmimi: 330 Euro
Tel ose whats App : 0692238499

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2945a553b2b27b2e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total