Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

330 €

ZYRE e MOBILUAR – 3+1- ISH EKSPOZITA- BULEVARDI-330 Euro

  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674749032
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 29/01/2018 00:17
  • Skadon: 154 ditë, 2 orë
WhatsApp Image 2018-01-23 at 2.01.53 PM
WhatsApp Image 2018-01-23 at 2.01.54 PMWhatsApp Image 2018-01-23 at 2.01.53 PM (3)WhatsApp Image 2018-01-23 at 2.01.54 PM (2)WhatsApp Image 2018-01-23 at 2.01.54 PM (1)

Përshkrimi

Jepet me Qera – Zyre 72m2- Mobilie te Reja- perballe Ish- Ekspozites.

Zyra ndodhet ne katin e 2-te. Ka mobilie pune per zyre te reja. Eshte hapesire 3+1 me 1 banjo te madhe.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati buze rruge kryesore me pamje nga Lana.

– Ka 1 salle mbledhjesh me tavoline te madhe dhe karrige te reja
– Ka 1 dhome me 2 poste pune dhe poltron
– Ka 1 dhome takimesh e pajisur me rafte
– Ka 1 banjo te madhe
– Ka 1 ballkon me pamje nga Bulevardi Bajram Curri

Cmimi: 330 Euro/muaj
Paradhenie: 1.5 muaj

Tel: 0674749032

Nuk ka tag

114 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1605a674c6c489b5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total