Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Zyra me qera afer zones se Bllokut!

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 142 ditë, 7 orë
1
3 (2)345 (2)67

Përshkrimi

Jepen me qera ambient per zyra afer zones se Bllokut. Zyrat ndodhen ne kat te 7-te te nje pallati te ri ndertimet e se ciles jane teper cilesore. Ambienti ka siperfaqe 132 m2, me 4 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ambientet e brendshme jane te shtruara me parket, dritaret jane dopio xham, jane te pajisura me sistem qendror ngrohje-ftohje. pallati te jep dhe mundesi parkimi nentokesor. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN180917-01

Zyra me qera afer zones se Bllokut!

Nuk ka tag

84 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 73959c8f37edc900

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total