Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,400,000 LEK

Zetor johndere 2020, Argegatet te perfshira ne cmim

  • Adresa: Thumane
  • Rrethi: Krujë
  • Kontakt: 0682729014
  • Postuar: 17/07/2017 13:44
  • Skadon: 11 ditë, 10 orë
20170318_114427
20170226_13473520170226_13372920170226_13385320170226_160013

Përshkrimi

Zetor johndere 2020 Dhe Argegatet te perfshira ne cmim
14 milion Leke.
Argegatet jane keto.
Korrse ceke 185 cm
Mbedhese bari
Plug 3 veshesh
Remojko me 4 Goma
Makine per jonxhe.
Arsyeja e shitjes eshte mos perdorimi me i mjetit per arsye shendetesore.

Nuk ka tag

97 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 679595a8fe84fe33

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total