Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

179 €

Xiaomi RedMi Note 3 Pro 4G Gold dhe Black te rinj ne kuti

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684890461
  • Postuar në: 21/02/2017 01:21
  • Skadon për: 277 ditë, 9 orë
klklkl
lll

Përshkrim

Xiaomi RedMi Note 3 Pro te rinj ne kuti 4G , ngjyra Gold dhe Black.super telefon
parametrat: ekran 5.5″ Full HD
: 2GB Ram
: 16GB Memory
: CPU SnapDragon 650
: Front Camera 5MP
: Rear Camera 16MP
: Battery 4000mAh super bateri

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 496 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5685836b5da665f2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...