Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200 €

Xbox One S

  • Adresa: Rruga Idriz Dollaku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0673012255
  • Postuar: 05/12/2016 21:13
  • Skadon: 47 ditë, 22 orë

Përshkrimi

Xbox one s eshte fjala e fundit e lojrave me tv!ne gjendje per te riprodhuar figuren e lojes ne 4K,me aplikacione qe e bejne tv smart,si skype dhe youtube falas,plus Fifa 2017 e instaluar ne aparat me nje leve.
Sapo ardhur nga Greqia,shitet per arsye mos perdorimi

Nuk ka tag

320 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1385845c6f811e35

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total