Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,600 €

WV Golf 5 1.9 TDI TRENDLINE 4600€ (i diskutueshem)

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697672636
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 19/01/2018 14:18
  • Skadon: 166 ditë, 8 orë
1
23456789

Përshkrimi

Shitet Golf 5 1.9L Nafte, 105 HP (Kuaj Fuqi), Kambio Manuale 5 marsha, E ardhur nga Franca me letrra te rregullta Shqiptare deri ne korrik te 2018, 177.000 KM Origjinale, Clima Tronic Bi-Zonale, ASR, Radio CD, Disqe Alumini 18” me 4 goma te reja MICHELIN, Drrita Automatike, Fener Angel Eyes, Xenon + Led, Xhama Elektrik, Perde tek pasagjeret dhe mbrapa, 4 Xhama Elektrik, Tapiceri ngjyre Bezhe, EURO 4, 2 Celsa Origjinal, Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e sapo kryera, Cmimi 4600 Euro (i diskutueshem), Per informacion: 0697672636

Nuk ka tag

154 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 4355a4cd491d15b6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total