Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100 €

WACOM tablet Intuos Art

  • Adresa: Rr. "Teftta Tashko Koco""
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 69 529 2929
  • Postuar: 29/01/2018 19:52
61ohAp0IqIL._SL1335_
10393405Wacom-Intous-Art-1

Përshkrimi

Tablet me pene digjitale. Pothuajse i ri.
Me kutine origjinale dhe flete garancie prej 6 muajsh.
Per kedo qe ben art, profesionist ose amator.

Suporton te gjitha programet e paketes ADOBE.

shitet per arsye mospordorimi.

PS: vjen edhe me nje mbajtese pene prej guri (handmade)

Nuk ka tag

310 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 1095a6f271c4aa7c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total