Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10,700 €

VW touran viti 2011

  • Viti i prodhimit: 2011
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672167773
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima
  • Postuar: 13/06/2017 12:43
  • Skadon: 18 ditë, 17 orë
IMG_2167
IMG_2169IMG_2171

Përshkrimi

Touran 2011 sedilje lekure automat sic shifet dhe ne foto.te interesuarit 0672167773

Nuk ka tag

164 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 199593fa9e3dc07d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total