Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,500 €

VW TOURAN DSG2 AUTOMAT NAVI 2009 🇨🇭

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: NaftĂ«
  • Rrethi: TiranĂ«
  • Kontakt: 0698457576
  • Opsione tĂ« tjera: Kambio automatike, Klima, Navigator, Sensor parkimi
  • Postuar: 20/02/2018 18:01
  • Skadon: 182 ditĂ«, 3 orĂ«
WhatsApp Image 2018-01-31 at 10.27.03 (3)
WhatsApp Image 2018-01-31 at 10.27.00WhatsApp Image 2018-01-31 at 10.27.00 (1)WhatsApp Image 2018-01-31 at 10.27.03 (2)WhatsApp Image 2018-01-31 at 10.27.01WhatsApp Image 2018-01-31 at 10.27.04WhatsApp Image 2018-01-31 at 10.27.04 (1)WhatsApp Image 2018-01-31 at 10.27.05

PĂ«rshkrimi

Shitet VW Touran Viti 2009, Motorr 1.9 TDI shume ekonomik, Kambio Automatike DSG2 model i ri, Klima automat, Navigator Satelitor, Sensor Parkimi, Sensore Shiu, Drita Auto, Sistem Bluetooth per Mobile, Ekran me Touch, Xhama te zinj origjinal, Sedilje me ngrohje, Pasqyra elektrike me ngrohje. Mbyllje qendrore. Goma te reja 90%. Ganxhe e zmontueshme mbrapa. Disponon dy celesa. Makina eshte ne gjendje perfekte, tapiceri, karroceri, motorr, kambio. Makina eshte shume ekonomike dhe spacioze ne te njejten kohe. E sapoardhur nga Zvicra 🇨🇭. Nuk ka nevoje per asnje sherbim! Dogane e paguar, Gati per Targim.

Nuk ka tag

125 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5085a74207cd5ccd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total