Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,600 €

VW Polo 1.4 TDI Nafte

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 24/02/2018 11:13
  • Skadon: 153 ditë, 7 orë
VW-Polo-1-4-TDI-Nafte-Viti-2004-
VW-Polo-1-4-TDI-Nafte-Viti-2004- (2)VW-Polo-1-4-TDI-Nafte-Viti-2004- (4)VW-Polo-1-4-TDI-Nafte-Viti-2004- (6)VW-Polo-1-4-TDI-Nafte-Viti-2004- (5)VW-Polo-1-4-TDI-Nafte-Viti-2004- (3)VW-Polo-1-4-TDI-Nafte-Viti-2004- (7)VW-Polo-1-4-TDI-Nafte-Viti-2004- (8)VW-Polo-1-4-TDI-Nafte-Viti-2004- (9)

Përshkrimi

Shitet Volkswagen Polo Motori(CC):1.4L TDI Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2004 Transmisioni Manuale 159,000 km Ngjyra e Jashtme Blu e erret Ngjyra e Brendshme e zeze Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

Nuk ka tag

203 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1655a6b31e4a2e48

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total