Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,200 €

VW Passat 2.0FS Benzine viti 11-07 automatike 190mij KM

  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697308777 / 0693703020
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 27/10/2017 11:05
du me shit makinen
du me ble makinshitje blerje makina

Përshkrimi

VW Passat 2.0FS Benzine viti 11-07 190mij KM, Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire shum e paster si nga jasht dhe brenda , disje alumini , feneret xenon me lupe , sendiljet R-line Kamosh + lekure me ngrohje , ekran te Madh + Navi , kamje Automatike DSG , Sistem AutoHold , Climatronic Etj… me dogane te paguar

Nuk ka tag

752 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 40059f2b069b96de

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total