Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,600 €

VW passat 2.0 diesel , kamio automatike 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694679325
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 24/11/2016 06:44
  • Skadon: 6 ditë, 16 orë
2016-08-09 14.02.16
2016-08-09 13.40.502016-08-09 13.42.162016-08-09 14.10.54

Përshkrimi

VW passat 2.0 diesel , kamio automatike , sedilje lekure elektrike me ngrohje të 4 vendet , auto hold për malore , autopilot në distancë , sensor parkimi para mbrapa , sensor presioni gomash , baxha paronamike , fener inteligjent B xenon , dvd navigator I madh , output 220v , sensor shiu , pasqyra kundra verbimi dhe rezistence , shërbime të sapo bëra , goma 70% , etj …

Nuk ka tag

937 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5035835edebe0880

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total