Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,500 €

VW PASSAT 1.9 TDI Automat 3500€ i diskutueshem

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697672636
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 12/03/2018 12:38
  • Skadon: 155 ditë, 7 orë
1
23456789

Përshkrimi

Shitet Volkswagen PASSAT 1.9 TDI (DI e kuqe) 130 Kuaj Fuqi, Kambio Automatike, Viti Prodhimit 20/03/2003, 200.000 KM Origjinale, Clima Tronic 2-Zona, Sensore Parkimi, ESP, Cruise Control, Disqe Alumini, 4 Xhama elektrik, Komanda ne Timon, Bagazhier 6 CD, E sapo ardhur nga Franca me Dogane te Paguar, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Te gjitha sherbimet e sapo kryera, Cmimi 3500 Euro (i diskutueshem) Per informacion 0697672636

Nuk ka tag

154 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2445a8ad24654383

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total