Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,100 €

VW passat 1.9 TDI (DI- e kuqe)

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693259743
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 22/02/2018 16:42
IMG_20180116_092835
IMG_20180116_093148Screenshot_2018-02-22-11-29-3813925541_910005965811590_5718614323600854413_oIMG_20180116_093041IMG_20180116_093041

Përshkrimi

Vw passat …prodhim i dhjetor 2001
Me di- kuqe
Makina eshte me 179000 km origjinale.Eshte perdorur pak ne Shqiperi.Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Letrat i mbarojne ne shkurt 2019
E shes per arsye mos-perdorimi
Cmimi 3100€
Cel:0693259743

Nuk ka tag

470 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2735a8edf5bdaccd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total