Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,300 €

VW PASSAT 1.9 TDI 2003 TIPTRONIC

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692047157
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, Navigator, Disqe alumini
  • Postuar: 05/12/2016 21:17
  • Skadon: 50 ditë, 6 orë
sallon-makinash
salloni-makinavemakine-automatikemakina-okazionblej-makine-oferta100oferta-njoftime100oferta-makinablej-makinekerko-makine-passat

Përshkrimi

Vw passat 1.9 Tdi,viti 2003,German Edition,ngjyre e zeze perla, kambio automat, klimatronic,dokumenta te vlefshme deri ne dhjetor 2017, goma te reja te sapovena, gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,cruise control, servis vaj kambio rrip motorri+dinamo te nderruara perpara 5000km tek Porshe Albania.

Nuk ka tag

802 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 267584584be42e9d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total