Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,800 €

VW Golf V 1.9 TDi Viti 2006,

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 18/01/2018 10:05
  • Skadon: 172 ditë, 2 orë
VW-Golf-V-1-9L-TDi-Viti-2006- (8)
VW-Golf-V-1-9L-TDi-Viti-2006- (9)VW-Golf-V-1-9L-TDi-Viti-2006- (10)VW-Golf-V-1-9L-TDi-Viti-2006- (13)VW-Golf-V-1-9L-TDi-Viti-2006- (14)VW-Golf-V-1-9L-TDi-Viti-2006- (11)VW-Golf-V-1-9L-TDi-Viti-2006- (12)VW-Golf-V-1-9L-TDi-Viti-2006- (15)VW-Golf-V-1-9L-TDi-Viti-2006- (17)VW-Golf-V-1-9L-TDi-Viti-2006- (18)

Përshkrimi

Shitet: Volkswagen Golf V Motori(CC):1.9L TDi Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2006 Transmisioni: Manuale 166,000 km Ngjyra e Jashtme: Gri Ngjyra e Brendshme: e zeze Gjendja Motorike, Dhe Xhenerike, Shume Te Mire. Me Dogane Te Paguar.

Nuk ka tag

121 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3065a5483dcce531

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total