Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,800 €

VW Golf 5 GT LINE 2.0L TDI Automat F1 170 HP

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697672636
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 20/01/2018 14:37
  • Skadon: 89 ditë, 12 orë
1
23456789

Përshkrimi

Shitet Volkswagen Golf 5 2.0L Nafte, 170 HP (Kuaj Fuqi), Viti prodhimit 16/11/2005, Look GT Origjinal nga fabrika, E sapo ardhur nga Franca me dogane te paguar, 86.000 KM Origjinale, Makina disponon keto opsione : Kambio Automatike DSG dhe Marsha ne Timon F1, Kondicioner Digital, ESP, Radio CD, Disqe Alumini 17”, Sensor parkimi, Xhama te Zi Origjinal, Pilot automatik (Bllokues shpejtesie), Drrita Automatike, Xhama Elektrik, Cmimi: 4800 Euro, Per informacion: 0697672636

Nuk ka tag

624 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 26459eb26fe2dca8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total