Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

5,000 €

VW Golf 5 2.0 Tdi SPORTLINE

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697672636
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini
  • Postuar në: 23/09/2017 13:54
  • Skadon për: 79 ditë, 20 orë
1
23456789

Përshkrim

Shitet Golf 5 2.0 Nafte SPORTLINE 140 kuaj fuqi, Viti prodhimit 17/03/2004, Me dogane te paguar, Shume e shpejte dhe ekonomike, Kilometra: 167.000, 6 marsha, ESP. Radio/CD, Kondicioner Digital, e sapo ardhur nga Franca, Disqe alumini, Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, Te gjitha sherbimet e sapo kryera ne France, Cmimi: 5000 Euro, Per informacion: 0697672636

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 304 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 826596a1246f0dd5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total