Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

6,700 €

VW GOLF 5 2.0 TDI, AUTOMATIK, Highline, 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693799939
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini
  • Postuar në: 21/09/2017 16:09
  • Skadon për: 92 ditë, 21 orë
IMG_1438
IMG_1440IMG_1441IMG_1445IMG_1442IMG_1444IMG_1446IMG_1439IMG_9772IMG_9773IMG_9776IMG_9779IMG_1448

Përshkrim

🇦🇱🇦🇱VW GOLF 5 – HIGHLINE
🔶2.0 TDI EDITION
🔶VITI 2006
🔶180000km me liber sherbimi dhe fatura perkatese
🔶SERIA HIGHLINE-Sport Edition
🔶KAMBIO AUTOMATIKE
🔶FENERE BI-XENON💡💡
🔶NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM
🔶TIMON SPORT + KOMANDA TEK TIMONI
🔶PILOT AUTOMATIK
🔶Sedile ELEKTRIKE &fryerje
🔶TAPICERI ORTOPEDIKE + Sedilet ME NGROHJE
🔶KLIMA ME BIZONA( SHOFERI+PASAGHER)
🔶SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
🔶XHAMA ORIGJINAL TE ERRET ( Opsioni PRIVACY)
🔶2 CELESA ME PULT
Airbag(SRS), ABS,BAS
🔶ESP( Sistem kundra rrëshqitjes,
🔶DISQE ALUMINI 16 inches me GOMA 90% te reja,
👌👌GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER👌👌
⭐️⭐️DOKUMENTA te rregullta DOGANE E PAGUAR-
🇩🇪🇩🇪MAKINA ESHT E PA TARGUAR
SAPOARDHUR NGA GJERMANIA🇩🇪
CMIMI I DISKUTUESHEM
FULL

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 243 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 781597b438557171

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total