Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,700 €

VW Golf 5 1.9 TDI

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697672636
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 13/12/2017 14:15
  • Skadon: 161 ditë, 5 orë
1
23456789

Përshkrimi

Shitet Golf 5 1.9 TDI, 105 Kuaj Fuqi, Viti Prodhimit 22/04/2004, 163.000 Kilometra, 5 Marsha, ESP, Kondicioner Digital, Disqe Alumini, 4 Goma te reja, E sapo ardhur nga Franca me dogane te paguar, Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, Te gjitha sherbimet e sapo kryera ne France, Cmimi: 3700 Euro, Per informacion: 0697672636

Nuk ka tag

239 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 4645a15848d61d09

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total