Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

4,000 €

VW Golf 5 1.9 TDI

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697672636
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini
  • Postuar në: 23/09/2017 13:54
  • Skadon për: 79 ditë, 21 orë
1
2345678

Përshkrim

Shitet Golf 5 1.9 TDI (2 dyer), 105 kuaj fuqi shume e shpejte dhe ekonomike, Viti prodhimit: 22/04/2004, Radio/CD, E sapo ardhur nga Franca me dogane te paguar, Kondicioner digital, Disqe alumini, ESP, 5 marsha, Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, Te gjitha sherbimet e sapo kryera ne France, Cmimi 4000 Euro, Per informacion: 0697672636

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 334 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 461596a131870a6d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total