Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,300 €

VW Golf 4, 1.4 Benzine, Viti 2002

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685750209
  • Opsione të tjera: Libër shërbimesh, Portbagazh
  • Postuar: 09/10/2017 21:35
0518F750-566E-4428-BCD2-29C4F39F98AC
7E39516A-801B-4C31-A058-44BCD79A14CD52BD220C-CCFD-47F0-9EEF-D36991E00C0527A5F335-FEF7-402A-95F8-636FBA3EE0B3

Përshkrimi

Shitet Golf 4 me vit prodhimi 2002. 1.4 Benzine, 5 marshe, ka mundesi edhe per impiant gazi. Vaj dhe filtra te sapo nderruara, goma ne gjendje shume te mire, xhama elektrike, timon hidraulik, airbag, kondicioner. Me siguracion dhe dokumente te rregullta. MAKINA NUK KA ASNJE PROBLEM

Nuk ka tag

637 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 59259dbb86fb7d46

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total