Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

VW Golf 1.9 TDI Naft

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 20/02/2018 09:21
  • Skadon: 157 ditë, 17 orë
VW-Golf-1-9-TDI-Viti-2001-
VW-Golf-1-9-TDI-Viti-2001- (1)VW-Golf-1-9-TDI-Viti-2001- (2)VW-Golf-1-9-TDI-Viti-2001- (5)VW-Golf-1-9-TDI-Viti-2001- (6)VW-Golf-1-9-TDI-Viti-2001- (4)VW-Golf-1-9-TDI-Viti-2001- (3)VW-Golf-1-9-TDI-Viti-2001- (7)VW-Golf-1-9-TDI-Viti-2001- (8)VW-Golf-1-9-TDI-Viti-2001- (9)

Përshkrimi

Shitet Volkswagen Golf Motori(CC):1.9L TDI Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2001 Transmisioni: Manuale 187,000 km Ngjyra e Jashtme: Gri Ngjyra e Brendshme: e zeze Gjendja Motorike, Dhe Xhenerike, Shume Te Mire. Me Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

Nuk ka tag

166 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 1795a6c261d72d29

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total