Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

11,500 €

VW CADDY MAXI(I GJATE) 1.6 TDI, SENSORE , 2013

  • Adresa: Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0693799939
  • Postuar në: 28/12/2016 18:52
  • Skadon për: 280 ditë, 15 orë
14725643_538935286304374_9195509000649001791_n
14705850_538935246304378_7645350664910026533_n14642064_538935312971038_6766028649219404419_n14642492_538935249637711_5128958901262892706_n14650335_538935279637708_4982248520535852015_n14680506_538935226304380_3437263443770327144_n14729171_538935306304372_5662860245050188894_n14724499_538935356304367_3168253713283041356_n14731393_538935359637700_9204666852033609368_n

Përshkrim

SHITET:
VW CADDY MAXI(I GJATE)
1.6 TDI (Nafte)
EURO 4
Ngjyre e ZEZE
VITI PRODHIMIT 3-10-2013 model 2014
92000 KM ME LIBER SHERBIMI te bera tek VW,
KAMBIO MANUALE
SENSORE PARKIMI MBRAPA (Origjinale) te integruara te Ekrani i Radio Cd,b
KONDICIONER KLIMATIK
RADIO-CD
2 CELSA ME PULT
DISQE Metali Me GOMA ” Pirelli” 80% Pothuajse te reja.
GJENDJE ESTETIKE-MEKANIKE PERFEKTE ,
DOGANE E PAGUAR
Pesha e mbajtjes 900kg
Permasat karroceria mbrapa 2.40 mt e gjate dhe 1.5 mt e gjere
Me Balestra
E SAPOARDHUR
11500€ EURO i Diskutueshem

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 437 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 762580def25798a2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar