Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,500 €

VW Caddy 1.9 TDI VITI 2005

  • Kjo ofertĂ« nuk Ă«shtĂ« mĂ« e vlefshme
  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: NaftĂ«
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0692644244
  • Opsione tĂ« tjera: LibĂ«r shĂ«rbimesh, Portbagazh
  • Postuar: 28/08/2017 17:24
  • Skadon: 38 ditĂ«
20170805_110116
20170805_18503920170805_18515620170805_18521720170805_185235

PĂ«rshkrimi

📁#Volkswagen ….
📂#caddy 1.9 TDI
📂#VITI 2005 📂Klimatronic
📂#CMIMI 5500€

VITI 2005 ABS SET kontroll ESP 8 AIR BAG Xhama elektrik Xhama te zinje Origjinale RADIO CD ORIGJINALE KLIMATRONIC SALLON i PASTER DHE SHUM I MBAJTUR GOMA TE REJA 90 % Mbyllje qendrore Dy celsa me pult NE GJENDJE SUPER TE MIR NE TE GJITHA DREJTIMET dhe sherbimet bera ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA

Nuk ka tag

386 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 89599feac4ed789

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

TĂ« sponsorizuara

total