Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

Vw Bitell 2002 1.8 Benxin+Gaz Manual

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695728568
  • Postuar: 26/02/2018 16:17
  • Skadon: 6 ditë, 19 orë
IMG-20180216-WA0001
IMG-20180216-WA0002IMG-20180216-WA0003IMG-20180216-WA0000IMG-20180216-WA0004IMG-20180216-WA0006

Përshkrimi

VW Beetle Viti 2002 1.8 Turbo Benxin + Gaz 160 HP Manual 200.000 Klm origjinale sendiljet me ngroje drita kseno goma te reja makines i jan bere te gjitha sherbimet nga ana motorrike dhe xhenerike dhe impiantit te gazit gjithashtu e sapo ardhur nga italia bashk me inpiantin e gazit letrat + kasko deri ne 01.02.2019 cmimi 3.000€ pranoi dhe ndrim me Golf 5 2005 ose Ford Fokus 2005 per me shum info Tel 0695728568

Nuk ka tag

199 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8625a93f876e995e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total