Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,200 €

Volvo V50 2.0 nafte, viti 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685414275
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Sensor parkimi, Portbagazh, Baxha / Panorama
  • Postuar: 03/08/2017 10:44
  • Skadon: 3 ditë, 6 orë
Volvo-V-50----20-nafte (4)
Volvo-V-50----20-nafteVolvo-V-50----20-nafte (1)Volvo-V-50----20-nafte (2)

Përshkrimi

Shitet makina Volvo V50 , 2000 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Kamio manuale,komanda te timoni, sensor parkimi, sediljet e pastra ngjyre bezh , klima automatik.,kompjuter bord pilot auto. 147 000 km, Taksat dhe kolaudimi i sapo bere .Makina eshte shume ekonomike dhe shume familjare .cmimi i negociushem.

Nuk ka tag

118 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1865953847350036

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total