Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,500 €

Volvo S80 versioni ekzekutiv, viti 2003, 2.4 benzine. Kamio automatike

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698359213
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 18/10/2017 12:36
20171016_123125
20171016_12332320171016_12360120171016_12353020171017_07235920171017_07350420171016_120658

Përshkrimi

Shes Volvo S80 versioni ekzekutiv, viti i prodhimit 2003, motorr 2.4 benzine. Ngjyre e zeze. Kamio automatike,sedilje me ngrohje,pilot automatik, tapiceri lekure, me 108.000 km,me impiant gazi “Stag” te montuar (dy vjet garanci) dhe me shenimin benzine+gaz ne lejen e qarkullimit.Gomat 70%. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. E gatshme per çdo lloj kontrolli dhe prove. Çmimi eshte i diskutueshem.

Nuk ka tag

453 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 21659e712cbb2050

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total