Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,100 €

Volkswagen Passat 2.5 TDI, diesel, 2001

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698130211
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 21/11/2016 15:20
  • Skadon: 3 ditë, 13 orë
Volkswagen-PASSAT SW

Përshkrimi

Volkswagen Passat 2.5 TDI, diesel, 2001. Ne gjendje shume te mire mekanike dhe dokumente te rregullta deri ne shtator 2017.
Cmimi 2100 Euro
Per me shume info: 0698130211
P.S. Mundesi nderrimi me veture me te vogel, nafte, te te njejtes vlere

Nuk ka tag

661 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5405832ee0f448ab

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total