Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

30 €

Vlore, jap me qera apartament Kati 3, 120 m² ,duke filluar nga 30 Euro/nata (Uji i Ftohte)

ONLINE para 16 orë
  • Adresa: Uji i Ftohte
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355682015454 ; 00355696670629
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë
  • Postuar në: 22/08/2017 20:15
  • Skadon për: 40 ditë, 21 orë
ssd
1329597393-apartament_per_shitje_ne_vlore(2)11198659_10205008910397071_1293434946_n11185874_10205008910317069_248941728_n11185852_10205008911357095_1395893211_n11179997_10205008907717004_718983371coppy_n11166065_10205008910277068_1304251124_n11186426_10205008907677003_101460618_n

Përshkrim

Zona/Rruga : Uji i Ftohte

Apartament pushimi me sip. 120m2 ,me ballkon tek Uji i Ftohte ne Vlore.

Apartament modern ne katin e 3-te te pallatit me ashensor ju ofron nje qendrim teper komod per pushimet tuaja.
2 dhoma gjumi,nga ku 1 prej tyre me krevat dopio dhe nje me 2 krevat tek si dhe nje kolltuk i rehatshem ne sallon ofrojne nje qendrim teper te rehatshem per deri ne 5 persona.
Gjithashtu apartamenti ofron nje guzhine te pajisur me cdo gje per gatim si dhe nje tavoline ngrenie dhe nje sallon te madh qendrimi me kolltuqe dhe televizor.
Nga ballkoni mund te shijoni pamjen nga deti.
Kondicioneret jane gjithashtu ne dispoziocionin tuaj.

Kapaciteti deri ne 5 persona.

Preferohen pronotimet per te pakten 5nete!

Cmimet:

Maj,Qershor: 35euro/nate
Korrik,Gusht: 45euro/nate
Shtator-Prill : 30euro/nate

Per cdo pyetje apo informacion ju lutem na kontaktoni ne nr dhe emailin e meposhten:

00355696670629
arto891@web.de
https://www.facebook.com/VacationVlora

Ju mirepresim!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 2716 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 87554486c6d568c

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total