Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,500 €

Vilë,Sauk

  • Adresa: Sauk
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610925
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar në: 21/09/2017 16:12
  • Skadon për: 102 ditë, 6 orë
20629119_10214561276212061_568202292_o
Vilë,Sauk - Fotografia 1Vilë,Sauk - Fotografia 2Vilë,Sauk - Fotografia 3Vilë,Sauk - Fotografia 4

Përshkrim

Disponojmë një vilë në një zonë të qetë, të zhvilluar dhe mjaft të preferuar, Liqeni i Tiranës. Vila ka një strukturë 3-katëshe,nga të cilat kati -1 përdoret si ambjent lojrash për fëmijë, një dhomë për personelin që meret me mirëmbajtjen e vilës dhe garazhi, kati 0 i cili përbëhet nga salloni i bollshëm bashkë me ambjentin e gatimit dhe tualeti, kati i parë i cili përbëhet nga 4 dhomat e gjumit të bollshme. Vila ka sipërfaqe të bollshme prej 570 m2.Per ta vizituar na kontaktoni

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 33 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 47559859ec095f47

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total