Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

640,000 €

Vile,Kompleksi “Akacia”

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: TEG
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 11 orë, 49 min
21076581_10208477636653263_1684871687_n
Vile,Kompleksi Vile,Kompleksi Vile,Kompleksi Vile,Kompleksi

Përshkrimi

Disponojmë vilë për shitje në një zonë shumë të qetë dhe të preferuar për banim në brendësi të kompleksit “Akacia Hills 2”. Vila ka strukturë katër katëshe dhe një organizim të brendshëm të rregullt. Kati -1 ka sipërfaqe totale prej 143 m2 përbëhet nga një magazine,një kantinë vere, një lavanderi,një tualet,një ambjent I përshtatshëm për sallë lojrash dhe parking me tre poste parkimi, në katin 0 me sipërfaqe 178 m2 ku gjendet salloni me pamje nga kopshti, kuzhina, një ambjent për zyrë, një tualet dhe soxhorno e madhe e cila përfshin edhe oxhakun, në katin 1 ka dy dhoma gjumi dhe një tualet dhe ka një sipërfaqe prej 150 m2 ndërsa kati nën çati ka sipërfaqe të bollshme prej 130 m2 dhe përbëhet nga dhoma matrimonial ku përfshihet një garderobë, një oxhak dhe një tualet. Vila ka oborr të bollshëm I përshtatshëm për pishinë. Për ta vizituar na kontaktoni

Nuk ka tag

213 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 83659a018dfb729b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total