Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,700 €

Vile Te Vilat Gjermane

  • Adresa: Vilat Gjermane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 73 ditë, 2 orë
19532900_10158926783025367_924444926_o
Vile Te Vilat Gjermane - Fotografia 1Vile Te Vilat Gjermane - Fotografia 2Vile Te Vilat Gjermane - Fotografia 3Vile Te Vilat Gjermane - Fotografia 4Vile Te Vilat Gjermane - Fotografia 5Vile Te Vilat Gjermane - Fotografia 6Vile Te Vilat Gjermane - Fotografia 7Vile Te Vilat Gjermane - Fotografia 8Vile Te Vilat Gjermane - Fotografia 9

Përshkrim

Vila ndodhet pranë Rrugës së Elbasanit,tek Vilat Gjermane . Vila është 3 katëshe dhe ka një sipërfaqe ndërtimi prej 420 m2 dhe 800 m2 truall në të cilin bën pjesë edhe oborri i mbjellë me pemë dekorative dhe i organizuar mjaft bukur në pjesën prapa viles. Ambjenti është totalisht i investuar , i arreduar bukur dhe ka një organizim shumë të mire të ambjentit të brendshëm.Të tre katet kane nga një sipërfaqe prej 140 m2 dhe kubaturë mjaft të rregullt.Kati përdhe sherben si magazinë,kati i parë përbëhet nga salloni i bollshëm së bashku me ambjentin e gatimit dhe tualetin,kati i dytë përbëhet nga katër dhomat e gjumit dhe tualeti dhe gjithashtu vila disponon edhe nje papafingo që përdoret si depo dhe një tualet . Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet plotësisht e mobiluar. Për ta vizituar na konataktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 86 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 475595e3485d8dfd

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total