Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,500 €

Vile, te Fresku

  • Adresa: rruga Xhon Belushi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693389742
  • Postuar në: 21/09/2017 16:11
  • Skadon për: 74 ditë, 7 orë
15301070_10209309517_tutZw
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrim

Disponojmë vilë me qera ne një zonë mjaft të qetë të Tiranës, te Fresku, Rruga `Xhon Belushi`. Vila është 3 katëshe dhe ka sipërfaqe në total 550m2, ndërsa 430m2 janë sipërfaqe banimi. Ka kubaturë të rregull dhe organizim shumë të mirë të ambjenteve. Për bëhet nga 2 sallone ndenje së bashku me ambjetin e gatimit, 4 dhoma gjumi, 4 tualete dhe 2 ballkone. Oborri është i bollshëm me ambjent çlodhës dhe ofron mundësi parkimi për 5 makina. Është totalisht e investuar në dysheme me parket dhe mobilim bashkëkohor me pajisje shumë të mira. Disponon orientim lindje. Marketohet dhe për shitje në vlerën e 450Euro/m2.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 193 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 3658455ee1845c1

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total