Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

570 €

Vile, Rruga `Tefta Tashko`

  • Adresa: Rruga `Tefta Tashko`
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 69 5610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 8 ditë, 9 orë
Vile, Rruga `Tefta Tashko` - Foto 1Vile, Rruga `Tefta Tashko` - Foto 2Vile, Rruga `Tefta Tashko` - Foto 3

Përshkrimi

Vila eshte e pozicionuar ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe te frekuentuar, prane Pazarit te Ri, Rruga `Tefta Tashko`. Vila eshte 3kateshe me siperfaqe totale prej 260m2. Ambjentet e brendshme te viles jane te organizuar mjaft mire ku lidhen me njera tjeteren me shkalle te brendshme. Disponon dhe post parkimi. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

126 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 662595b9dfb923f3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total