Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

570 €

Vile, Rruga `Tefta Tashko`

  • Adresa: Rruga `Tefta Tashko`
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 69 5610929
  • Postuar në: 21/09/2017 16:11
  • Skadon për: 70 ditë, 10 orë
Vile, Rruga `Tefta Tashko` - Fotografia 1Vile, Rruga `Tefta Tashko` - Fotografia 2Vile, Rruga `Tefta Tashko` - Fotografia 3

Përshkrim

Vila eshte e pozicionuar ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe te frekuentuar, prane Pazarit te Ri, Rruga `Tefta Tashko`. Vila eshte 3kateshe me siperfaqe totale prej 260m2. Ambjentet e brendshme te viles jane te organizuar mjaft mire ku lidhen me njera tjeteren me shkalle te brendshme. Disponon dhe post parkimi. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 75 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 662595b9dfb923f3

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total