Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,900 €

Vile, Rruga E Kavajes

  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 69 5610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 7 ditë, 22 orë
19650451_10214161030686173_1482294557_o
19619538_10214161033446242_1324481284_o19650213_10214161007165585_47940834_o19648332_10214161022525969_78212062_o19688287_10214161015805801_900864717_o19692227_10214195841836430_947562323_n19686337_10214161016685823_1056382830_o

Përshkrimi

Disponojme nje vile me qera ne nje zone nder me te qetat dhe te sigurta ne qytet, Rruga Skenderbeg, prane Rruges se Kavajes. Vila eshte 2 kateshe se bashku me bodrumin i cili ka siperfaqe prej 100m2 dhe dy katet e tjera kane siperfaqe 140m2 secili. Ambjentet e brendshme te vilesh jane te organizuar mjaft mire, me kubature te rregullt. Eshte e investuar ne sistem kondicionimi dhe sistem ngrohje ne tere ambjentin e saj. Oborri eshte i bollshem, ku disponon dhe vende parkimi per 2 makina, njeri prej tyre eshte i brendshem. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

90 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 233595ba058e00c4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total