Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

500 €

Vile, Rruga e Bogdaneve

  • Adresa: Rruga e Bogdaneve
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar në: 21/09/2017 16:11
  • Skadon për: 1 ditë, 7 orë
17125055_10207225915_qltJt
Vile, Rruga e Bogdaneve - Fotografia 1Vile, Rruga e Bogdaneve - Fotografia 2Vile, Rruga e Bogdaneve - Fotografia 3Vile, Rruga e Bogdaneve - Fotografia 4Vile, Rruga e Bogdaneve - Fotografia 5

Përshkrim

Vila është e pozicionuar në një rrugë mjaft të mirë dhe të aksesuaeshme pranë Rrugës së Kavajës, Rruga e Bogdanëve. Vila është një katëshe me sipërfaqe prej 130m2 ndërtim dhe oborr të bollshëm prej 280m2. Është totalisht e rikonstruktuar dhe e mobiluar me çdo pajisje të nevojshme. Gjithashtu është mjaft e përshtatshme edhe për biznese si kopësht apo hostel.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 199 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 49258bea9603e259

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total