Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

155,000 €

Vile ne shitje

  • Çmimi/m²: 662
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rruga e Shirokes
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Pamje piktoreske
  • Postuar në: 07/09/2017 18:19
  • Skadon për: 188 ditë, 5 orë
DSCF6179
DSCF6180DSCF6185DSCF6188DSCF6189DSCF6191DSCF6192DSCF6195DSCF6197DSCF6198

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje nje vile 2-kateshe me prespektive per kat te 3-te, ndertuar ne nje toke me siperfaqe totale 234m², me vendodhje ne fshatin turistik te Shirokes ne Shkoder, vila ndodhet buze kodres dhe ofron nje pamje te mrekullueshme te liqenit dhe ka dalje direkte ne rruge krysore.

Vila perbehet nga:
-dy dhoma gjumi
-dy sallone
-dy kuzhina
-dy banjo
-dy ballkone

Cilesi te Viles:
-grrila te jashtme
-dopio-xham
-e shtruar e gjitha me pllake

Vila eshte e ndertuar 15 vitet e fundit dhe eshte ne gjendje mjaft te re.

Cmimi 155.000 € *I NEGOCIUESHEM*

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 2006 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 28557cda29f651a7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total