Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

228,000 €

VILE NE SHITJE, NE SHKODER

  • Çmimi/mÂČ: 530
  • SipĂ«rfaqja (mÂČ): mbi 300
  • Adresa: SHKODER, RUS
  • Rrethi: ShkodĂ«r
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikimet: Me hipotekĂ«, I mobiluar, NdĂ«rtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, PranĂ« qendrĂ«s
  • Postuar: 25/07/2017 16:22
  • Skadon: 34 ditĂ«, 10 orĂ«
1
46712151618

PĂ«rshkrimi

đŸ€ Sun Real Estate ofron pĂ«r Shitje njĂ« vilĂ«
2-Kateshe me njĂ« sipĂ«rfaqe 430mÂČ ( nga
kjo 320mÂČ janĂ« oborr ndĂ«rsa banimi 220
mÂČ tĂ« dy katet), me adresĂ«: RUS, te
shkolla 9-vjeçare “10-Korriku”.

✅ Kati i I-rĂ« pĂ«rbĂ«het nga:
– Sallon + kuzhinĂ«.
– DhomĂ« gjumi.
– Koridor.
– 1 (njĂ«) banjo.

✅ Kati i II-tĂ« pĂ«rbĂ«het nga:
– DhomĂ« gjumi matrimoniale.
– DhomĂ« gjumi.
– Koridor.
– Banjo.

✔ CilĂ«sitĂ« e vilĂ«s:
– Vila Ă«shtĂ« njĂ« ndĂ«rtesĂ« e Re, e ndĂ«rtuar nĂ«
vitin 2014.
– ZotĂ«ron njĂ« oborr me hapĂ«sirĂ« tĂ« madhe
dhe është shumë relaksuese.
– Ka njĂ« pus tradicional funksional.
– PemĂ« frutore tĂ« ndryshme.
– NĂ« oborr ndodhet njĂ« ndertesĂ« prej 26mÂČ
( e re) e cila mund të përdoret për funksione
të ndryshme.
– ShtĂ«pia Ă«shtĂ« e shtruar e gjitha me pllaka,
ndërsa dritaret janë dopio xham dhe me
grilla të jashtme të cilat shërbejnë për
izolimin e zhurmave dhe gjithashtu të
temperaturës. Duke ofruar një ambjent
relaksues dhe të ngrohtë.
– Ndodhet nĂ« njĂ« zonĂ« tĂ« qetĂ« dhe me dalje
në rrugën kryesore.
– ShtĂ«pia ka 2 (dy) sisteme ngrohje.
a) Sistem ngrohje me kondicioner që
ndodhen në çdo dhomë.
b) Sistem ngrohje me kaldajë.

– ShtĂ«pia ofrohet nĂ« SHITJE me gjithĂ«
orenditë shtëpiake të cilat janë në gjëndje
shumë të mirë cilësore dhe me një model
Klasik.
– Ndodhet pranĂ« fasiliteteve tĂ« ndryshme.

đŸ·ïžĂ‡MIMI 228,000€

* I DISKUTUESHËM*

SHITET E MOBILUAR🔈

——————————–
▶TĂ« interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
đŸ“±+355666666765,
đŸ“±+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu nĂ« adresĂ«n tonĂ«
📧 tĂ« e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

59 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 809597753f8b50cf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total