Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250,000 LEK

Vile ne shitje

  • Adresa: Mihal Grameno
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682070005
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/11/2017 18:01
  • Skadon: 119 ditë, 11 orë

Përshkrimi

Shitet vile 4 kateshe me siperfaqe 200m2 cdo kat.

1)Kati i pare eshte i ndare ne 3 gazonjere ku perdoret aktualisht per studente me qera.
2)Kati i dyte ka 2 dhoma 1 guzhine.
3)Kati i trete ka 2 dhoma dhe 1 guzhine.
4Kati i katert eshte pjeserisht e perfunduar.

Vila ndodhet ne nje zone shume te mire ne Tirane, afer tregut Eletktrik tek rruga Mihal Grameno.
Ka dhe nje obor per nje vend parkimi per makinen.
Vila shitet e gjitha 250000 miljon Leke (dyqind e pesedhjet miljon leke)
Shitet per arsye se jetoj ne Amerik.
Te interesuarit te kontaktojne ketu : 0682070005

Nuk ka tag

179 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3945a0f15b044d48

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total