Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

2,500 €

Vile ne Sauk

  • Adresa: Sauk
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 73 ditë, 2 orë
19650061_10158939012660367_1566381166_o
Vile ne Sauk - Fotografia 1Vile ne Sauk - Fotografia 2Vile ne Sauk - Fotografia 3Vile ne Sauk - Fotografia 4Vile ne Sauk - Fotografia 5Vile ne Sauk - Fotografia 6Vile ne Sauk - Fotografia 7Vile ne Sauk - Fotografia 8Vile ne Sauk - Fotografia 9

Përshkrim

Vila ndodhet në një zonë shumë të preferuar dhe të frekuentuar,në rrugen nacionale Tiranë –Elbasan,në Sauk,vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës. Objekti është 4 katësh dhe nga keto jepen me qera 3 katet e siperme me një sipërfaqe totale prej 510 m2. Ambjenti eshte i organizuar përkatësisht nga: Kati i parë dhe i dytë te cilet kane përkatësisht sipërfaqe nga 170 m2 secili dhe disponojnë sallonin e bollshëm,nga 4 dhoma nga të cilat 2 janë me tualete,nga tualeti qëndror dhe ballkoni i cilin shikon nga rruga kryesore dhe pjesa anësore.Kati i fundit funksionon si papafingo e cila ka në përbërjen e saj sallonin e bollshëm,3 dhomat e gjumit,tualeti dhe ballkoni i bollshëm.Të gjithë katet janë totalisht të investuar,të pajisur me sistem kondicionimi dhe ajrimi natyral,kanë ujë dhe drita, sistem sigurie 24 orë si dhe ka hapërsirë parkimi të mjaftueshme për 5-10 automjete në pjesën e oborrit.Ambjenti është i përshtatshëm për zyra,call center,klinike apo tipologji të ndryshme biznesi.Për më shumë infomacion na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 82 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 17595e324e3a0fc

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total