Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

150,000 €

Vile Ne Laprake

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Laprake
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694266028
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 28 ditë, 22 orë
18518474_1359437260768465_1965245587_n
Vile Ne Laprake - Fotografia 1Vile Ne Laprake - Fotografia 2Vile Ne Laprake - Fotografia 3Vile Ne Laprake - Fotografia 4Vile Ne Laprake - Fotografia 5Vile Ne Laprake - Fotografia 6Vile Ne Laprake - Fotografia 7

Përshkrim

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt. Është 2 katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 580 m2 dhe disponon një oborr të bollshëm të mbjellë me pemë decorative. Te dy katet jane te përshtatshme për banim, dhe jane te organizuar me sallonin,ambjentin e gatimit,2 dhomat e gjumit,2 tualete dhe ballkonet.Vila eshte ne nje zone shume te mire dhe te pershtatshme per familje.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 132 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 4115926e6d27c805

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total