Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

105,000 €

Vile ne Golem

  • Adresa: Golem
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0675980766
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 20/09/2017 14:45
  • Skadon për: 4 ditë, 3 orë
Vile ne Golem - Fotografia 1Vile ne Golem - Fotografia 2Vile ne Golem - Fotografia 3Vile ne Golem - Fotografia 4Vile ne Golem - Fotografia 5Vile ne Golem - Fotografia 6Vile ne Golem - Fotografia 7

Përshkrim

Vila ndodhet pranë Rrugës Viena, në Golem Është një katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 63.75 m2 ndëritm dhe 300 m2 truall i cili rrethon objektin. Ambjenti është totalisht i investuar ,i shtruar me parket, i arreduar bukur dhe ka një organizim shumë të mire të ambjentit të brendshëm. Vila dispoinon sallonin e bollshëm e arreduar bukur, kuzhinën e kompletuar, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe Veranda. Vila disponon një oborr të bollshëm, të gjelber, dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet e mobiluar.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 204 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 842590343a24a792

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total